Historia zaklęta w platerach z Fabryki Norblina

Fundacja Fabryki Norblina wraz z Grupą Capital Park, pomysłodawcą i inwestorem projektu rewitalizacji Fabryki Norblina na warszawskiej Woli ruszają z akcją „Historia zaklęta w platerach”.

Jej celem jest poznanie ciekawych historii prawdziwych wyrobów pochodzących z dawnej fabryki Norblina oraz ich promocja w ramach powstającego muzeum, które upamiętni historię jednego z największych przedsiębiorstw dawnego Królestwa Polskiego.

Szczegóły konkursu:

– za pomocą formularza na stronie: fabrykanorblina.pl/historia-platerow prześlij zdjęcie przedmiotu wyprodukowanego w Fabryce Norblina, który należy do Twojej rodziny oraz opisz jego historię
– dowiedz się o tym przedmiocie jak najwięcej – jak znalazł się w Twojej rodzinie? Czy ma jakieś szczególne znaczenie? Jakie były jego losy na przestrzeni lat?
Najciekawsze historie staną się bohaterami działań promujących Muzeum Fabryki Norblina!

Czas trwania konkursu: 4 maja – 31 sierpnia 2020 r.

Nagrody: Autorzy najciekawszych opowieści zostaną nagrodzeni zestawem upominków związanych z Fabryką Norblina, a także otrzymają wyjątkowe, personalizowane zaproszenia na otwarcie projektu po zakończeniu procesu jego rewitalizacji połączone ze zwiedzaniem muzeum dawnej fabryki.

Regulamin konkursu:
Regulamin konkursu_Historia zaklęta w platerach.pdf