Skip to content
FN_Heading_The-place-to-be
FN_Heading_The-place-to-be

W Fabryce Norblina znajdą się lokale gastronomiczne dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających smakoszy w każdym wieku! Atmosferę dopełnią także piano bar oraz liczne restauracje.

FOODHALL

W jednej z zabytkowych hal, na powierzchni ponad 3 tys. mkw. znajdzie się klimatyczny foodhall z ponad 26 konceptami gastronomicznymi inspirowanymi trendami z całego świata. To będzie wyjątkowe miejsce w otoczeniu przepięknej, historycznej architektury, z muzyką w tle i ofertą, która pobudzi kubki smakowe każdego gościa.

FN_Food-hall_wiz

WELLNESS & SPA

Relaks w sercu miasta? To możliwe! Salon Day SPA, gabinet kosmetyczny, fitness, centrum zdrowia, gabinet medycyny estetycznej, stomatologicznej czy salon fryzjerski. W Fabryce Norblina będzie można odpocząć, zadbać o siebie i swoje zdrowie oraz wyciszyć się po pracy. Ciekawe koncepty skrojone na potrzeby osób żyjących intensywnie, ale dbających o siebie, swoje zdrowie i wygląd.

FN_Wellness

FITNESS

Na poziomie -1 rewitalizowanego kompleksu Fabryki Norblina na powierzchni 1.600 mkw. powstanie nowatorski koncept fitness w postindustrialnym klimacie. Przestronna siłownia, osobne studio crossfit, indywidulany program treningowy to tylko zapowiedź atrakcji, które czekają na tych, którym ruch, wysiłek i dbałość o dobrą kondycję nie są obce. Ćwiczyć będzie można u nas do woli…

FN_Fitness