Skip to content

Otwarcie Smart Kids Planet już 15 października

W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet. Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji – Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia. Dotychczasowe strefy zostaną wzbogacone o nowości stworzone we współpracy z Partnerami. Już teraz można zakupić promocyjne bilety wstępu od 29 złotych lub zarezerwować wycieczkę dla przedszkola lub szkoły.

Pierwsze w Polsce innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, w całości zaprojektowano i wyprodukowano w kraju, w oparciu o światowy trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę. Pomysł na takie miejsce zrodził się w głowie Ojca, który poczuł, że nie ma aktualnie miejsca w Warszawie, które daje dziecku dobrą zabawę i jednocześnie jest wartościowo spędzonym czasem. Długa droga za nami ale nie możemy się już doczekać otwarcia, szlifujemy ostatnie atrakcje. Nie było łatwo, ponieważ projektowanie i budowa trwała ponad rok, ale wierzymy, że nowe Smart Kids Planet będzie jeszcze bardziej smart, co rozumiemy przez wyjątkowe strefy, bogaty program zajęć popołudniowych czy nową ofertę dla szkół i przedszkoli. Poświęciliśmy  Smart Kids Planet kilka lat swojego życia i  wiemy, że ma to sens! Chcemy inwestować w przyszłość naszych dzieci i wpływać na ich rozwój, nawet w formie swobodnej zabawy  – mówi pomysłodawca i współwłaściciel Smart Kids Planet Adam Kowalczyk, tata Leona i Blanki.

W poprzedniej lokalizacji, w ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności Smart Kids Planet odwiedziło ponad 120 000 osób. To potwierdza jak istotny dla rodziców, opiekunów oraz nauczycieli jest wartościowo spędzany przez dzieci czas. Dlatego twórcy tego miejsca rozwijają ten koncept, stawiając na innowacyjność i rozwój kompetencji przyszłości u dzieci. 

Co nowego w Smart Kids Planet?

Wyjątkowa i niepowtarzalna przestrzeń to 1600m2 podzielonych na 9 stref, wypełnionych dokładnie przemyślanymi atrakcjami. Całość nie tylko dostarcza masę radości najmłodszym, ale również rozwija je i uczy. Koncept wykorzystuje nowoczesne technologie i wiodące trendy w nauczaniu. Ogromnym krokiem dla Centrum Mądrej Zabawy są również nowe relacje z firmami odpowiedzialnymi społecznie i szerzącymi wiedzę. Dlatego do już istniejących stref dołączyły wyjątkowe atrakcje we współpracy z Partnerami – firmami Allegro, Biedronką i Komputronik. Spełniają się nasze marzenia o wyjątkowym Centrum, które poziomem dorównuje miejscom budowanym na całym świecie. Niezwykle istotny jest tutaj fakt, że pozyskaliśmy Partnerów, topowe firmy na polskim rynku, dzięki którym nowości będą naprawdę zjawiskowe, a dzieci i ich rodzice zobaczą i wypróbują atrakcji tworzonych zgodnie z aktualnymi trendami. Dzięki Partnerstwom spełniamy nasze wieloletnie plany o realizacji projektu inspirowanego interaktywnymi centrami z Azji. – mówi Karol Gaweł, Prezes Smart Kids Planet, tata Leny i Neli. 

W Smart Kids Planet do zabawy dla dzieci zostaną oddane trzy nowe lub unowocześnione atrakcje stworzone z Partnerami – Strefa Zgranej Paczki Allegro, Fantazjuj z Komputronik oraz Strefa Mądrych Zakupów z Biedronką. Nowe przestrzenie powstały, aby rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki. Pomimo długiej nieobecności, mamy bardzo dużo pozytywnej energii, ponieważ nasi Klienci cały czas dawali nam do zrozumienia, że czekają na nasz powrót. Dlatego wracamy ze zdwojoną siłą i nie możemy się doczekać spotkania z naszymi małymi odkrywcami – dodaje Karol Gaweł. Centrum Mądrej Zabawy będzie również miejscem programu zajęć popołudniowych, wśród których znajdą się m.in. przedsiębiorczość, joga, robotyka i mindfullness. Warsztaty dla dzieci rozpoczną się od poniedziałku, 2 listopada.

Więcej informacji na stronie www.smartkidsplanet.pl lub w mediach społecznościowych.   

Ostatnio dodane