Skip to content
FN_Headings_Rozrywka
FN_Headings_Rozrywka

W Fabryce Norblina swoje miejsce znajdzie wiele konceptów rozrywkowych. Od butikowego kina, poprzez klimatyczny Piano Bar, aż po unikatową multimedialną galerię sztuki.

KINO BUTIKOWE

Fabryka Norblina zaproponuje swoim gościom nowatorski format kinowy – seanse filmowe na najwyższym poziomie multimedialnym i technologicznym, jak w multipleksie ale w kameralnej i intymnej atmosferze niczym
w lokalnych kinach studyjnych. Rozkładane sofy, artystyczny wystrój, naturalne materiały, oryginale oświetlenie, zdrowe przekąski, serwis kelnerski … – już wkrótce wizyta w kinie nabierze zupełnie innego wymiaru.

Dodatkowo przestrzeń będzie służyć jako miejsce spotkań, gali, pokazów prywatnych, a sale kinowe będą pełnić także funkcje konferencyjne.

FN_Kino

PIANO BAR

Trzypoziomowy, klimatyczny bar w zabytkowym budynku, którego historia sięga końcówki XVIII wieku i pamięta czasy słynnego kamerdynera ostatniego króla Polski – Franciszka Ryxa. Wyjątkowe miejsce spotkań, które w ciągu dnia będzie urokliwą kawiarnią w przytulnym stylu z przepyszną kawą, a wieczorem zamieni się w nastrojowy lokal z domowym winem i przekąskami, wypełniony muzyką na żywo sączącą się z fortepianu. Nic dodać, nic ująć, obowiązkowe miejsce do odwiedzenia już wkrótce!

FN_Piano-bar

CYFROWA GALERIA SZTUKI

Projekt zakłada stworzenie tu innowacyjnej przestrzeni rozrywkowej, oferującej zwiedzającym unikalne wrażenia sensoryczne. Będzie to możliwe dzięki połączeniu nowoczesnych technik animacji i efektów dźwiękowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych multimedialnych rozwiązań. Wyróżnikiem galerii, obok najwyższej klasy rozrywki na światowym poziomie, będzie również mocno wybrzmiewająca w wystawach treść edukacyjna związana z kulturą, sztuką, historią, nauką, geografią, przyrodą czy modą.

Art-Box Experience-low