Skip to content

Pijalnia Ziół “Dary Natury”

Pijalnia Ziół Dary Natury jest miejscem, gdzie w otoczeniu drewna i aromatycznych ziołowych bukietów można spędzić relaksujący czas, napić się ziołowego naparu czy zjeść pyszny, wegetariański lunch. Na miejscu znajduje się również sklep z ziołami, herbatami, przyprawami i innymi, ekologicznymi produktami.

Pijalnia Ziół "Dary Natury"

fot: Dary Natury

Odetchnij ziołowym aromatem w sercu Warszawy!

Pijalnia Ziół Dary Natury jest miejscem, gdzie w otoczeniu drewna i aromatycznych ziołowych bukietów, można zjeść pyszny, wegetariański lunch, spędzić relaksujący czas z przyjaciółmi czy odetchnąć po ciężkim dniu. Pijalnia swoim wyjątkowym klimatem nawiązuje do siedziby firmy Dary Natury, która usytuowana jest w malowniczej, podlaskiej wiosce, w sąsiedztwie jednego z najciekawszych ogrodów ziołowych w kraju.

Nasze menu

W menu królują przede wszystkim ziołowe napoje. Zmieniająca się sezonowo oferta daje możliwość skosztowania naparów z ekologicznych ziół jednorodnych, ziołowych mieszanek, roślinnych kaw czy w pełni naturalnych lemoniad o kwiatowych, owocowych i ziołowych smakach.

Jadłospis obu lokali obejmuje wyłącznie wegańskie i wegetariańskie propozycje, takie jak zupy, naleśniki, pierogi, podawane na ciepło i zimno warzywne pasztety czy kanapki z pieca. Daniami cieszącymi się od lat największym uznaniem są lepione ręcznie na Podlasiu pierogi oraz tradycyjna podlaska zupa pokrzywowa ze śmietaną.

Oferta słodkości zadowoli oczekiwania zarówno wielbicieli tradycyjnych wypieków, jak i osób szukających czegoś bardziej oryginalnego oraz lżejszych i mniej słodkich wariantów.

Pijalnia Ziół "Dary Natury"

fot: Dary Natury

Pijalnia Ziół "Dary Natury" - Logotyp

Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12:00 – 22:00
12:00 – 22:00
12:00 – 24:00
12:00 – 24:00
12:00 – 24:00
12:00 – 24:00
12:00 – 22:00

Lokalizacja

Fabryka Norblina
Budynek “Plater”
Poziom 0