Skip to content

Zapraszamy do Wielkanocnej Zabawy!

Święta Wielkiej Nocy to czas radości i wspólnego spędzania czasu, dlatego Fabryka Norblina przygotowała dla swoich gości grę miejską, w której wziąć udział mogą całe rodziny. Zapraszamy już od najbliższej soboty (1 kwietnia) w godzinach od 11:00 do 19:00 poza poniedziałkami.

Podczas gry towarzyszyć Wam będą wielkanocne zwierzątka: zając, kurczak i baranek. To na ich zagadki trzeba będzie znaleźć odpowiedź. Ptak, który nie wylatuje do ciepłych krajów? Jak jest „pomarańczowy” po angielsku? Podążajcie za wskazówkami Zajączka i jego przyjaciół, a odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie, spacerując po zakamarkach Fabryki Norblina!

By rozpocząć grę o słodki upominek, należy podać swój adres email. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, na podany adres wysłana zostanie informacja z wynikiem gry. Jeśli poprawnie odpowiecie na wszystkie pytania, nagrodę będzie można odebrać w punkcie „Bilety Info”. Pamiętajcie, by nie usuwać maila z potwierdzeniem prawidłowego ukończenia gry! Należy okazać go przy odbiorze nagrody! 

Z gry będzie można skorzystać do 16 kwietnia, a zadania można rozwiązywać za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) pod poniższym linkiem: https://fabrykanorblina.pl/wielkanocnagramiejska/

Powodzenia!

Ostatnio dodane