Skip to content

Wielkie otwarcie PRM w Fabryce Norblina za nami!

19 kwietnia w naszym kompleksie odbyło się otwarcie jedynego concept store PRM w Polsce. To był wspaniały wieczór, m.in. dzięki Wojtkowi Mazolewskiemu, który swoim występem uświetnił to wydarzenie. 

PRM to eklektyzm, modowa awangarda i sztuka życia. To koncept, w którym mieszają się luksus ze stylem ulicznym, a kultura popularna splata się z tą niszową. Marka gromadzi w jednym miejscu tych, którzy lubią bawić się trendami, patrząc na modę jak na niekończące się pole możliwości i doświadczeń, które dopełniają ich codzienność. To ekskluzywny klub dla hedonistów wrażliwych na piękno, ceniących to, co „tu i teraz”, lubiących eksperymentować z formą i spełniać własne zachcianki. Są obywatelami świata, pełnymi kreatywności i wysokiego poczucia estetyki, którą zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

19 kwietnia marka PRM zaprosiła do swojej przestrzeni twórców pierwotnego konceptu z Krakowa, międzynarodowych partnerów biznesowych, przedstawicieli marek z wielu europejskich miast, zagranicznych projektantów oraz lokalnych artystów na prezentacje swojego nowego konceptu. Wieczór uświetnił autorski performance solo Wojtka Mazolewskiego, odsłonięcie prac Jakuba Glińskiego w przestrzeni galeryjnej butiku oraz DJ Set Keinemusik w supporcie wschodzących talentów polskiej sceny elektronicznej w zaprzyjaźnionej przestrzeni Donkey Shoe, która ze speakeasy baru przekształciła się na ten wieczór w prywatny klub PRM. 

Pierwszy PRM Concept Store już czeka na klientów w Pasażu Wernera na poziomie 0. Powierzchnię blisko 600 mkw. wypełniają sztuka, design i kultura, w tym muzyka, która zajmuje w PRM wyjątkowe miejsce – dedykowaną strefę winylową.

Marki dostępne w PRM to między innymi: Maison Margiela, Rick Owens, Kenzo, A Bathing Ape, Human Made, Filling Pieces, Fiorucci, Carhartt, Common Projects, Maison Mihara Yasuhiro, adidas Originals, New Balance czy, po raz pierwszy w regionie, Sporty&Rich. Selektywna oferta salonu będzie nieustannie rozwijana. Już niedługo pojawią się m.in. Maison Kitsune czy VETEMENTS.

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 11:00 – 21:00
piątek, sobota 11:00 – 22:00
niedziele handlowe 11:00 – 20:00

Zapraszamy!

Podobne