Skip to content

1. URODZINY KOSMETYCZNEGO INSTYTUTU DR IRENA ERIS

Mija już rok od otwarcia Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Fabryce Norblina. Z tej okazji czeka tu na Was mnóstwo niespodzianek! 

Klimat tego wyjątkowego miejsca wyróżnia niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka ekspertów, którzy kompleksowo dbają o swoich klientów. W przeprowadzanych zabiegach specjaliści wykorzystują trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Znajdziecie tu innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz specjalistyczne kuracje upiększające i lecznicze z zakresu medycyny estetycznej. Alternatywą dla zabiegów inwazyjnych jest wykorzystanie w zabiegach technologii Hi-Tech.

Z okazji urodzin przez cały kwiecień, każdy kto dokona zakupów w Instytucie otrzyma specjalne zaproszenie na autorskie zabiegi. W dniach 25-28 kwietnia czekają wyjątkowe oferty specjalne, atrakcje i niespodzianki beauty! 

Więcej szczegółów w recepcji instytutu oraz na stronie internetowej https://instytuty.drirenaeris.com/swietuj-z-nami-fabryka-norblina

Zachęcamy do odwiedzin! Instytut mieści się na 1. piętrze w budynku Plater – zapraszamy!

Ostatnio dodane