Skip to content

Apple Muzeum Polska zaprasza dzieci na wyjątkowe warsztaty

Już 22 lipca (sobota) w Apple Muzeum Polska w Fabryce Norblina odbędą się warsztaty z tworzenia i programowania robotów. Te 2-godzinne zajęcia to idealny sposób na przyswojenie wiedzy z zakresu robotyki podczas kreatywnej zabawy. Dzieci (w wieku 6-12 lat) będą miały okazję zbudować swojego własnego robota używając różnych elementów, takich jak silniki i czujniki, a także będą uczyć się podłączać je do centralnego komputera – kostki. Na koniec uczestnicy będą mogli wykorzystać zbudowane roboty w praktyce i sprawdzić ich możliwości podczas pojedynku „Sumo Robotów”.

Początek warsztatów o 9:00, a zapisy na stronie: https://goingapp.pl/aktywnosc/warsztaty-robotyczne-w-apple-muzeum-polska

Apple Muzeum Polska to 1700 eksponatów związanych z historią rozwoju i ewolucji produktów Apple – najbardziej rozpoznawalnej marki technologicznej na świecie. Na powierzchni 320 mkw. znajduje się najbardziej kompletna i największa na świecie kolekcja prezentująca komputery, laptopy, akcesoria, telefony, software, peryferia, multimedialne nośniki z unikalnymi materiałami Apple, plakaty, oraz pamiątkowe gadżety.

Apple Muzeum Polska znajduje się w budynku Plater na poziomie +2.

Ostatnio dodane