Skip to content

Dzień Dziecka w Fabryce Norblina

Moc atrakcji i bezpłatnych wydarzeń będzie czekać na wszystkie dzieci, które w Dniu Dziecka oraz pierwszy weekend czerwca odwiedzą Fabrykę Norblina. Najemcy kompleksu na warszawskiej Woli przygotowali dla najmłodszych wyjątkowe propozycje, w tym przejazd karuzelą w towarzystwie egzotycznych zwierzaków, wyjątkowe występy artystyczne, gry oraz słodkie niespodzianki.

Fabryka Norblina wraz z najemcami zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekać będą ekscytujące zabawy i niespodzianki, a to wszystko w zabytkowych przestrzeniach kompleksu. 

Wszystkie smyki, które w Dzień Dziecka pojawią się w Fabryce Norblina będą mogły bezpłatnie skorzystać z przejażdżki na francuskiej karuzeli. Unikatowa na skalę kraju atrakcja kultowej firmy Concept 1900 w stylu safari to istne dzieło sztuki twórców francuskich klasyków, które można spotkać w paryskim Disneylandzie czy parku Motiongate w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Będzie je można nie tylko podziwiać, ale też wspaniale się na nim bawić – wskakując na żyrafę, lamparta, a nawet słonia.

Food Town w Fabryce Norblina zachęca do udziału w wyjątkowym improwizowanym spektaklu przygotowanym przez grupę „Nikt nic nie wie”. Aktorzy, na co dzień występujący na warszawskich scenach m.in. w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym, zaktywizują widownię do stworzenia komediowego przedstawienia. Organizatorzy wydarzenia zapraszają dzieci w wieku od 4 do 10 lat do udziału we wspólnej zabawie i kreowaniu świata oraz bohaterów spektaklu. Występ rozpocznie się w środę 1 czerwca, o godz. 17:00 i potrwa ok 60 minut. 

Bistro BioBazar wypiekane będą przepyszne amerykańskie ciasteczka, a kucharze przygotują specjalne menu z myślą o najmłodszych. Warto także odwiedzić wystawców BioBazaru, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz słodkich degustacji, podczas których będzie można skosztować zdrowych słodyczy np. ekologicznych żelków. Dzień Dziecka w BioBazarze trwać będzie aż trzy dni! Promocyjna oferta i degustacje dostępne będą w środę (1.06), piątek (3.06) oraz sobotę (4.06).

Z kolei 1 czerwca wieczorem dla nieco większych dzieci muzyczne atrakcje przygotowała Fundacja Fabryki Norblina. Od godziny 20:00 na scenie w Food Town rozbrzmiewać będą najpiękniejsze piosenki z filmów dla dzieci i bajek. Podczas cyklicznego wydarzenia Jam Session wspomnienia z dzieciństwa rozbudzi zespół w składzie:

Michał Grobelny – wokal 
Kamil Barański – piano 
Jarek Kaczmarczyk – saksofon 
Ignacy Wendt – trąbka 
Szymon Klekowicki – puzon 
Marcin Markuszewski – bas 
Tomasz Mądzielewski – perkusja

Atrakcje związane z Dniem Dziecka przygotował także Art Box Experience, który zaprasza poszukiwaczy przygód na niezwykłe zwiedzanie wystawy „Retro Warszawa” połączone z grą terenową. W sobotę (4.06) oraz niedzielę (5.06) rodzice z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat przy zakupie biletu będą mogli pobrać druk ze specjalną trasą do zwiedzania. Podczas zabawy całe rodziny zamienią się w tropicieli warszawskich tajemnic.

Ostatnio dodane