Skip to content

Hedonist – Variété Show

Fundacja Fabryki Norblina i Kolektyw Inicjatyw Nowo Cyrkowych ruszają z nowym cyklem niezwykłych widowisk Hedonist – Variété Show. Już w niedzielę, 20 lutego o godzinie 19:00, odbędzie się pierwszy z czterech premierowych spektakli, podczas których publiczność będzie mogła podziwiać różnorodne dziedziny sztuki – między innymi poruszający śpiew, zmysłową burleskę, dynamiczną żonglerkę czy zapierającą dech w piersiach akrobatykę. A to wszystko na scenie Food Town w klimatycznych przestrzeniach zrewitalizowanej Fabryki Norblina. 

Ponad 20 artystów w czterech autorskich i efektownych show niedostępnych jak dotąd nigdzie indziej, pokaże swoje niezwykłe umiejętności oraz wprowadzi publiczność w sensualny i magiczny świat. Każde spotkanie dostarczy piękna, adrenaliny i emocji, będzie też okazją do poznania prawdziwych osobowości świata sztuk scenicznych. Variété tworzą między innymi zwycięzcy popularnego show „Mam Talent”, laureaci polskich i międzynarodowych konkursów, a także performerzy z wieloletnim doświadczeniem. 

Na scenie i nad sceną pojawią się między innymi żonglerka, zmysłowy taniec w powietrzu, piękna burleska, zaskakujące iluzje optyczne, a także zupełnie innowacyjne akrobacje ikaryjskie – połączenie acro jogi i gier ikaryjskich. Zapraszamy na Hedonist – Variété Show.

Show poprowadzi Anna Dzilińska – producentka, performerka, propagatorka nowego cyrku, dziennikarka i lektorka. Podczas spektaklu będzie przewodniczką widzów wprowadzającą ich w magiczną krainę pełną emocji. Wtajemniczy publiczność w niezwykły świat variété, nowego cyrku, czy burleski.

20 lutego (niedziela) widzom zaprezentują się:

Marysia Gawlik – taniec na szarfie

Kamil Dziliński i Tomasz Piotrowski – żonglerka maczugami

Michał Shao Szałucho – kinetyczne iluzje optyczne

Agnieszka Wereszczyńska i Aleksander Kaliński – taniec

Tomasz Piotrowski – żonglerka ringami

Lillet L’amour – burleska, Marie de Soie – śpiew, 

Kamil Dzielny Dziliński– żonglerka kontaktowa

Dominika Krzymowska – akrobacje na kole aerialowym

Duet Marysia i Julian – akrobacje ikaryjskie

Wspaniałą stage kitten będzie Aleksandra Olszewska, zwana Rurzową.

Wydarzenia z cyklu “Hedonist – Variété Show” (każde inne i premierowe) będą się odbywały w niedziele: 20.02, 20.03, 24.04, 22.05 o godzinie 19:00, na scenie w jednej z historycznych hal Food Town mieszczącego się w Fabryce Norblina w Warszawie. Spektakl jest przeznaczony dla widzów dorosłych. Bilety można zakupić na stronie going.pl.

Ostatnio dodane