Skip to content

JTI Polska z siedzibą w Fabryce Norblina

W gronie przyszłych najemców Fabryki Norblina powitaliśmy firmę Japan Tobacco International, która z inwestorem kompleksu – Grupą Capital Park – podpisała umowę najmu na 8,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w pofabrycznej przestrzeni.

Globalne Centrum Usług Biznesowych JTI wprowadzi się do kompleksu biurowego Fabryki Norblina w drugim kwartale 2021 roku i zajmie aż trzy piętra budynku. Kontrakt z JTI to obecnie druga największa umowa najmu podpisana w Fabryce Norblina.

Tak, jak w innych inwestycjach biurowych z portfolio Grupy Capital Park, tak i tu realizowany będzie autorski koncept BIURO PLUS, według którego w każdym z projektów grupy wdrażane są indywidualne rozwiązania mające na celu wsparcie potrzeb najemców. Ich podstawą są: wysokiej jakości architektura, ekologia i zrównoważony rozwój, zieleń i jakość otoczenia, promocja sportu i aktywności fizycznej, sztuka i kultura w przestrzeniach wspólnych, szeroki wachlarz usług, jednym słowem tworzenie z miejsc pracy przyjemnych przestrzeni.

Ostatnio dodane