Skip to content

Nowy rozdział piękna – Beauty Skin w Fabryce Norblina

Oferta Strefy Zdrowia i Urody w naszym kompleksie wzbogaciła się o nowy koncept. Do Fabryki Norblina dołączyła właśnie Klinika Beauty Skin, która wcześniej zdobyła uznanie klientów na Żoliborzu i Powiślu.

Beauty Skin to klinika specjalizująca się w nowoczesnych zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które wspierają zdrową i piękną skórę na twarzy i ciele. Profesjonalna obsługa i wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniają klientom kliniki skuteczne i bezpieczne rezultaty, a szeroki zakres zabiegów oraz wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu pozwalają rozwiązać różnorodne problemy skórne, takie jak poprawa kondycji skóry, redukcja oznak starzenia się czy modelowanie sylwetki. W ofercie kliniki są także depilacja laserowa oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane przez profesjonalny i doświadczony zespół lekarzy i kosmetologów.

Beauty Skin w Fabryce Norblina zajęła blisko 190 mkw. powierzchni na poziomie +1 w budynku Plater.

Strefa Zdrowia i Urody w Fabryce Norblina zajmuje ponad 2.000 mkw. powierzchni w budynku Plater. Została stworzona dla osób pragnących zadbać o swój wygląd i zdrowie, świadomych wartości, jaką ma nowoczesny sprzęt medyczny oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Koncepty, które do tej pory otworzyły swoje podwoje przy ul. Żelaznej 51/53, cieszą się rosnącą popularnością. Znajdują się tu: salony fryzjerskie – Barber Garage i Magia Blondu Danuty Cyboroń, prestiżowa klinika ginekologiczno – położnicza Dębski ClinicKosmetyczny Instytut Dr Irena Eris & Dr Irena Eris Concept StoreMedicover Optyk i Medicover Stomatologia, a także Orangetheory Fitness i apteka Super-Pharm.

Ostatnio dodane