Skip to content

Ogródki, muzyka i akrobacje w uliczkach Fabryki Norblina

Z początkiem maja w naszym kompleksie wystartowała scena muzyczna. W tym roku nasza wiosenno-letnia artystyczna odsłona nosi nazwę „Uliczki Fabryki Norblina”. To kolejna inicjatywa Fundacji Fabryki Norblina, mająca na celu wspieranie młodych talentów. 

Za nami pierwsze koncerty i występy. Jeśli jednak kogoś ominęły, nie ma powodów do zmartwień. Muzyka na żywo rozbrzmiewać będzie w każdy piątek (18:00 – 20:30), sobotę (14:00 – 16:30 oraz 18:00 – 20:30) i niedzielę (14:00 – 16:30 oraz 18:00 – 20:00). Artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne będą prezentować swoje umiejętności co weekend aż do połowy września. To kolejna inicjatywa Fundacji Fabryki Norblina, mająca na celu wsparcie młodych talentów. Łącznie odbędzie się ponad 100 koncertów. Wśród muzyków znajdują się laureaci konkursów mający na koncie liczne występy czy uczestnictwo w programach muzycznych, a także absolwenci najlepszych polskich uczelni muzycznych.

Dodatkowo, w każdą sobotę od godziny 14:30 odbywać się będą występy cyrkowców, iluzjonistów i akrobatów, którzy będą przechadzać się po uliczkach Fabryki Norblina i zaskakiwać gości swoimi umiejętnościami. 

Także restauracje znajdujące się w naszym kompleksie zainaugurowały już sezon wiosenno-letni i wzbogaciły swoją powierzchnię o zewnętrzne ogródki. Fabryka Norblina to największa strefa gastronomiczna w Polsce, która łącznie posiada 10.000 mkw. przestrzeni z kuchnią z całego świata! Działa na niej 37 lokali gastronomicznych, w tym aż 24 na terenie Food Townu. Ostatnio ofertę Fabryki Norblina poszerzyły dwa nowe koncepty – libańska restauracja Amar Beirut i winiarnia Wine First – obydwa koncepty znajdują się w historycznej uliczce Ludwika Norblina.

Zapraszamy serdecznie! Wszystkie koncerty i występy są darmowe.

Ostatnio dodane