Skip to content

Otwarcie salonu firmowego KROK TRAVEL

Przedstawiamy Wam nowego partnera w świecie podróży – KROK TRAVEL. Salon firmowy znajduje się w budynku “Plater” na poziomie -1. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura: ponad 500 wycieczek do ponad 30 krajów w każdym zakątku świata. Najnowsze oferty Last Minute czekają już teraz. 

KROK TRAVEL oferuje szeroki wybór destynacji i ofert, tak aby każdy mógł znaleźć idealną podróż. Konsultanci mówią po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Włochy, Grecja, Turcja, Hiszpania lub Cypr – tu będziesz mógł cieszyć się pięknem zabytków, bogatym dziedzictwem kulturowym, pięknymi plażami i wykwintną kuchnią. Komfortowy wypoczynek na plaży czeka na ciebie w Tunezji, Maroku, Chorwacji i Egipcie: ciepłe słońce, bajeczne plaże i gościnność.

Biuro podróży organizuje także wakacje w egzotycznych krajach: Dominikanie, Zanzibarze, Meksyku, Tajlandii i wielu innych.

Na tych, którzy są gotowi wyjechać w podróż już wkrótce, czeka bogaty wybór ofert Last Minute. Najkorzystniejsze propozycje można uzyskać w biurze sprzedaży KROK TRAVEL.

Wśród partnerów firmy są: Rainbow, Regoblis, Nekera, Anex Poland, Best Reisen, Yobboo, Ecco Holiday.

W biurze KROK TRAVEL wybierzesz fascynującą wycieczkę, która stanie się twoją osobistą historią!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 – 20:00
Wtorek10:00 – 20:00
Środa10:00 – 20:00
Czwartek10:00 – 20:00
Piątek10:00 – 20:00
Sobota10:00 – 20:00

Więcej informacji: krok-travel.pl

Ostatnio dodane