Skip to content

Sklep internetowy BioBazaru – ekologiczne i rzemieślnicze produkty z dostawą w Warszawie

BioBazar w Fabryce Norblina to ekologiczny targ w sercu Warszawy. Trzon oferty stanowi ekologiczna żywność, uzupełniają go tworzone z sercem produkty rzemieślnicze i tradycyjne.  Od niedawna istnieje możliwość zamówienia tematycznych boksów z BioBazaru. W ofercie znajdują się: najlepszy certyfikowany nabiał, mięso, wędliny, ryby z małych hodowli, pieczywo i wiele innych produktów prosto z targu. Zakupy dostarczane są wprost pod drzwi, transport do 5 km od Fabryki Norblina realizowany jest specjalnym rowerem „towarowym” w dalsze rejony Warszawy BioBazar dostarcza samochodem chłodnią. Jeśli wolisz, możesz osobiście odebrać swój boks na BioBazarze – na podziemnym parkingu Fabryki Norblina za postój do 15 minut nie jest pobierana opłata.  

Ofertę stanowi 10 boksów tematycznych: “Owocowo-warzywny”, “Mięsny”, “Polskie specjały”, “Smaki Południa”, “Rybny”, “Serowy”, “Grillowy”, “Śniadaniowy”, “Śniadaniowy – wegański”, “Śniadanie i obiad”.

Zamówienia realizowane są w środy, piątki i soboty między 11:00 a 18:00. Towar dostarczany jest w zwrotnych termoboksach. Część wyrobów wymaga przechowywania w niskiej temperaturze, dlatego po odebraniu paczki szybko ją rozpakuj, a wrażliwe produkty jak mięso, ryby, nabiał schowaj do lodówki.

BioBazar boksy pozwalają zaoszczędzić czas – dostajesz skompletowaną paczkę dostosowaną do Twoich bieżących potrzeb, pozwalają też rozważniej planować posiłki. Boks owocowo-warzywny to obfita paczka pełna sezonowych warzyw od polskich rolników. Rośliny zrywane są w odpowiednim momencie, gdy są dojrzałe i najsmaczniejsze, trafiają na BioBazar bezpośrednio od producenta – to się nazywa krótki łańcuch dostaw! BioBazar boksy to także najlepsze mięso na domowy rosół, selekcja ekologicznych serów na wieczorną posiadówkę z przyjaciółmi, to także pyszne dania gotowe byś nie musiał gotować, gdy nie masz na to ochoty. Jest w czym wybierać! Sprawdź ofertę: https://box.biobazar.org.pl


Ostatnio dodane