Skip to content

Smart Kids Planet świętuje 1. Urodziny w Fabryce Norblina! 

Już w najbliższy weekend, 14 i 15 października, Smart Kids Planet obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny w Fabryce Norblina. Powód do świętowania jest jeszcze jeden. To pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy, które w ciągu pierwszego roku funkcjonowania odwiedziło ćwierć miliona osób. Już dziś możemy zdradzić, że decyzja o powstaniu kolejnych Centrów jest przesądzona. Tymczasem, w imieniu Jubilata, zapraszamy do wspólnej urodzinowej zabawy!

Czas na świętowanie – co się będzie działo? 

Urodzinowy weekend w Smart Kids Planet odbędzie się 14 i 15 października od 10:00 do 20:00 na terenie Centrum (poziom -1 budynku Plater w Fabryce Norblina). W programie nie zabraknie atrakcji, takich jak angażujące quizy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty aktorskie czy pokazy naukowe. Partnerami wydarzenia są m.in. Muzeum Fabryki Norblina, Kinogram czy Teatr Capitol. Wszystkie atrakcje w Centrum będą dostępne w cenie biletu. 

Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat, które stawia na rozwój kompetencji przyszłości u najmłodszych. Stworzone zostało w oparciu o trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę i wykorzystanie najnowocześniejszych światowych rozwiązań wspierających rozwój dziecka na wszystkich jego etapach. Co to oznacza? Że edukacja dzieje się tutaj w 100% poprzez zabawę, a wszystko odbywa się na dziewięciu specjalnie do tego przygotowanych strefach tematycznych, tj. Twórz, Odkrywaj, Segreguj czy Fantazjuj. Innowacyjny charakter miejsca podkreślają nie tylko nowatorskie strefy edukacyjne bazujące na tradycyjnej formie zabawy, ale także rozwiązania wykorzystujące nowe technologie, takie jak: machine learning czy algorytmy skanowania i przetwarzania obrazu sfinansowane z pomocą Funduszy Europejskich – “Bon na Innowację”. 

Fenomen w warszawskiej Fabryce Norblina 

Już w pierwszym roku działalności Smart Kids Planet stało się prawdziwym must visit dla mieszkańców Warszawy i nie tylko. Liczby mówią same za siebie: w sumie w ciągu 12 miesięcy przestrzeń odwiedziło prawie ćwierć miliona osób, a w okresie wakacyjnym 75% wszystkich gości stanowili turyści z Polski i z zagranicy. Zorganizowano tu także ponad 1000 przyjęć urodzinowych dla dzieci oraz przyjęto 930 grup zorganizowanych, realizujących w Centrum zajęcia spójne z podstawą programową. W trakcie aż 72% dni weekendowych w roku bilety klientów indywidualnych były całkowicie wyprzedane.

Brzmi jak prosty przepis na sukces? Jak wyjaśnia Karol Gaweł, prezes Smart Kids Planet: – To prawda, że na powodzenie naszego przedsięwzięcia wpłynęła przede wszystkim unikalna koncepcja Centrum, któremu przyświeca idea mądrej i różnorodnej zabawy. To fundament, który gwarantuje wartościowo spędzony, rodzinny czas. Jednak to nie wszystko. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do wielu innych podmiotów w branży, nasza działalność oparta jest na trzech niezależnych liniach przychodowych: Centrum, sklep Smart Kids Store i kawiarnia bazująca na unikalnym dla tego typu miejsc koncepcie. Rodzice doceniają, że kiedy dzieci zajmują się mądrą zabawą, oni mogą zrelaksować się w nowoczesnej przestrzeni, a później – bez wychodzenia z Centrum – razem z dziećmi wybiorą ciepłe dania obiadowe z menu dostosowanego do potrzeb dzieci i rodziców. Następnie wszyscy zajrzą do naszego sklepu naprzeciwko Centrum, aby zaopatrzyć swoje dzieci w produkty wyselekcjonowane przez naszych ekspertów od mądrej zabawy. 

Co dalej? Plany na rozwój Smart Kids Planet 

Rok 2024 i 2025 to prawdziwy przełom i krok milowy w rozwoju Smart Kids Planet – otwarcie nowych Centrów Mądrej Zabawy w Polsce. Gdzie dokładnie powstaną, dowiecie się już wkrótce!

Tymczasem zapraszamy do wspólnego spędzenia urodzinowego weekendu!

Więcej informacji: 

https://www.facebook.com/smartkidsplanet www.smartkidplanet.pl 

Kontakt dla mediów:
Anna Kejna-Nowak
tel. 730 367 437 anna.kejna@smartkidsplanet.pl 

Ostatnio dodane