Skip to content

Startuje letnia odsłona uliczek Fabryki Norblina!

Z początkiem maja w naszym kompleksie startuje scena muzyczna. Ten wiosenno-letni artystyczny cykl już trzeci raz rozbrzmiewać będzie pod nazwą „Uliczki Fabryki Norblina”. Inicjatywa Fundacji Fabryki Norblina ma na celu wspieranie młodych talentów. 

Od „majówki” w każdy weekend aż do połowy września na naszych uliczkach towarzyszyć Wam będzie muzyka na żywo. Tak jak w poprzednich latach artyści podczas koncertów reprezentować będą różne gatunki muzyczne. W piątki i soboty do zabawy zachęcać Was będą taneczne i energiczne rytmy. W niedzielę za to w spokojniejszy nastrój wprowadzać będzie muzyka instrumentalna i jazzowa.

W tym roku majówkowy kalendarz wyjątkowo nam sprzyja, dlatego muzycy będą umilać Wam czas aż 5 dni z rzędu – od 1 do 5 maja, w kolejne weekendy natomiast – od piątku do niedzieli. 

Dodatkowo 3 maja w Food Town nastąpi oficjalne otwarcie Letnich Dźwięków Miasta, więc już od długiego weekendu głodni wrażeń mogą korzystać z uroków ogródka przy ciekawych nieoczywistych brzmieniach. Ogródkowe granie będzie umilać Wam czas w każdy piątek i sobotę od 21:00 do 24:00 i tak do końca września!

Także restauracje znajdujące się w naszym kompleksie zainaugurują sezon wiosenno-letni i wzbogacą swoją powierzchnię o zewnętrzne ogródki. Fabryka Norblina to największa strefa gastronomiczna w naszym kraju, która łącznie posiada 10.000 mkw. przestrzeni z kuchnią z całego świata, w tym jedyna w Polsce street foodowa strefa śniadaniowa – Breakfast Corner by Food Town! 

Serdecznie zapraszamy! Wszystkie koncerty są darmowe.

Ostatnio dodane