Skip to content

Wielkie otwarcie Answear.com w Fabryce Norblina!

Nadeszła chwila, na którą czekaliśmy! Już 23 maja (czwartek) otworzy się w naszym kompleksie jedyny w Polsce stacjonarny salon Answear.com. To tutaj, na drugim poziomie budynku Plater, na przestrzeni 2.000 mkw., powstanie miejsce, które zmienia zasady gry w świecie mody i zakupów.

Answear.com to wiodąca platforma oferująca markową odzież, obuwie i akcesoria, działająca na 12 międzynarodowych rynkach, m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Chorwacji czy Włoszech. Właściciele Spółki na swój pierwszy – i jedyny – stacjonarny salon wybrali właśnie nasz kompleks. 

Answear Concept Store to nie tylko sklep, to przestrzeń, gdzie każdy element jest przemyślany tak, by zapewnić wyjątkowe doświadczenia zakupowe. Odzież od najbardziej pożądanych marek premium, takich jak Victoria Beckham, Tory Burch, Rotate, Custommade, Elisabetta Franchi, Liu Jo, Pinko, MICHAEL Michael  Kors, Iro, Diesel, czy Furla, a także adidas, Calvin Klein, Boss, Tommy Hilfiger czy Polo Ralph Lauren – wszystko znajdzie się w jednym miejscu. Dodatkowo klienci znajdą tu udogodnienia premium: 

  • Punkt Customizacji, w którym można spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb zakupione rzeczy, a także zadbać o ich wygląd;
  • Pickup Point, czyli stanowisko do odbierania zamówień online, dokonanych na www.answear.com, wraz z opcją przymierzenia zamówionych rzeczy, a także wyprasowania ich na miejscu;
  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne obejmujące m.in: przestronne, inteligentne przymierzalnie umożliwiające szybki wybór rozmiaru czy koloru odzieży bez wychodzenia z przymierzalni, ekrany zlokalizowane na terenie sklepu o podwyższonej matowości dla komfortu wizualnego klientów oraz zastosowane po raz pierwszy na świecie, ultranowoczesne komputery kasowe Elo Touch, z dwoma ekranami dla sprzedawcy i klienta, które czynią zakupy interaktywnymi i transparentnymi.

Design wnętrza sklepu to harmonijne połączenie kolorów i materiałów, z detalami, które robią wrażenie, jak drewniana podłoga czy niestandardowe meble. A w centrum tego wszystkiego – Answear x Coffeedesk, kawiarnia, która oferuje kawę speciality w otoczeniu zielonej oranżerii.

Otwarcie Answear Concept Store to nie tylko nowy rozdział dla Fabryki Norblina, ale i dla całej stolicy. Przez pierwsze trzy dni działalności, oprócz wyjątkowej oferty, na gości czekać będą dodatkowe atrakcje: muzyka od najlepszych DJ-ów, specjalna scenografia nawiązująca do kampanii marki oraz spektakularne, artystyczne witryny sklepu, a także niespodzianka – możliwość skorzystania z darmowej kawy w kawiarni Answear x Coffeedesk.

Zapraszamy do odwiedzenia Answear Concept Store w godzinach:

  • poniedziałek – czwartek: 11:00 – 21:00
  • piątek – sobota: 11:00 – 22:00
  • niedziele handlowe: 11:00 – 20:00

Do zobaczenia w sercu Warszawy, w miejscu, gdzie moda łączy się z kreatywnością – Answear Concept Store w Fabryce Norblina!

Ostatnio dodane