Skip to content

Walentynki w Fabryce Norblina

Największe miłosne przeboje, warsztaty z robienia koktajli, pokazy filmowe, muzyka na żywo oraz mnóstwo wysmakowanych propozycji kulinarnych. Tak zapowiada się święto miłości w Fabryce Norblina, które rozpocznie się już w piątek 11 lutego.  

4 DNI MIŁOŚCI W KINOGRAM

W najbliższy weekend KinoGram wypełni się muzyką na żywo, specjalnymi pokazami filmowymi oraz oryginalnymi drinkami. Kino w Fabryce Norblina przygotowało romantyczne propozycje także dla singli. Na seans „Matki równoległe” będzie można zakupić nienumerowany bilet i samemu wybrać miejsce na sali kinowej. Dodatkowo, przed seansem na hasło: „Seans dla singli” będzie można zamówić koktajl z wybraną przez siebie wyjątkową ozdobą. 

Muzyka na żywo będzie rozbrzmiewała w kinowym lobby każdego wieczoru od piątku do niedzieli, a w walentynkowy poniedziałek najpiękniejsze miłosne przeboje zagrają Małgorzata Gąś oraz Jędrzej Podolak. Dodatkowo, kinowy bar zaserwuje autorskie menu drinków, inspirowane walentynkowym repertuarem filmowym. Dla tych, którzy celebrowanie chcą odłożyć na nieco później KinoGram przygotował specjalne vouchery z rocznym terminem ważności, które zawierają podwójny bilet na wybrany seans oraz niespodziankę. Przez cztery dni – od 11 do 14 lutego – repertuar kinowy zostanie wzbogacony o filmy premierowe i przedpremierowe ukazujące rozmaite oblicza miłości

Wśród walentynkowych propozycji znajdują się:

„Wyjdź za mnie” – z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem

Śmierć na Nilu”, reż. Kenneth Branagh

Piosenki o miłości”, reż. Tomasz Habowski

Zakochana Anais”, w roli gł. Anais Demoustier

„Matki równoległe”, reż. Pedro Almodovar

„Najgorszy człowiek na świecie’‘, reż. Joachim Trier

Wielka wolność”, reż. Sebastian Meise

Więcej informacji

ROMANTYCZNIE I ZE SMAKIEM 

Walentynkowy wieczór w Fabryce Norblina upłynie pod znakiem dobrej muzyki, a także propozycji kulinarnych i barowych pobudzających zmysły oraz kubki smakowe. Jedną z nich przygotował Piano Bar, w którym o godzinie 18:00 rozpocznie się kolacja we francuskim stylu, podczas której rozbrzmiewać będzie muzyka na żywo. Gości powita występ Justine Berg i Leszka Wypycha, później na scenie pojawi się Gosia Bańka. Chętni mogą wybierać spośród dwóch pięciodaniowych propozycji menu skomponowanych przez szefa kuchni Daniela Oleszczuka. Na walentynkową kolację w Piano Barze obowiązują zapisy

Z kolei Food Town dla głodnych wrażeń przygotował romantyczne, degustacyjne drinki w barze Amaro Mio. Tuż obok, lokal Dobre Miejsce zaserwuje smakołyki idealnie współgrające z ofertą barową. To jeszcze nie wszystko – każdy kto skorzysta z walentynkowych propozycji w Amaro Mio lub Dobre Miejsce, będzie mógł wziąć udział w mini warsztacie koktajlowym. Pod czujnym okiem barmanów uczestnicy samodzielnie przygotują koktajl w specjalnej strefie warsztatowej, która będzie funkcjonować między godziną 17:00 a 21:00. Wydarzenia odbędą się przy akompaniamencie muzycznym Buslav oraz Dj Envee. 

Więcej informacji

WALENTYNKOWE OKAZJE U NAJEMCÓW

Pozostali najemcy Fabryki Norblina także przygotowali walentynkowe okazje dla Klientów. Już dziś Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji w salonie optycznym Sirène Eyewear, a także zamówić kwiatową kompozycję dla swojej drugiej połówki w kwiaciarni Buqiet. Będzie ona gotowa do odbioru bez żadnych kolejek w dniu Św. Walentego. Salon jubilerski YES oferuje szeroki wybór biżuterii walentynkowej, a pracownicy sklepu M&P Alkohole Świata doradzą jaki trunek najlepiej podarować bliskiej osobie. 

Osoby chcące spędzić święto Miłości w historycznym klimacie mogą skorzystać z Muzeum Fabryki Norblina. Do 14 lutego włącznie można je zwiedzać za symboliczną złotówkę. Spacer po zrewitalizowanym kompleksie i historycznych uliczkach mogą także umilić przewodnicy. W sobotę (12.02) i niedzielę (13.02) przebrani w stroje Ludwika Norblina i Albertyny Werner, czyli dawnych właścicieli zakładów przy ul. Żelaznej, będą wprowadzać zwiedzających w wielowątkową historię fabryki.

Wszystkie wydarzania organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Ostatnio dodane