Skip to content

Za nami pierwsze urodziny
Fabryki Norblina

Dziękujemy, że byliście z nami.

Pierwsze urodziny

Za nami pierwsze urodziny
Fabryki Norblina

Dziękujemy, że byliście z nami.

Minął już rok od otwarcia wielofunkcyjnego kompleksu na warszawskiej Woli. W związku z pierwszymi urodzinami Fabryki Norblina zaprosiliśmy Państwa do wspólnego świętowania! W programie m.in. animacje dla dzieci ze Smart Kids Planet, zwiedzanie Muzeum Fabryki Norblina, rodzinna gra miejska, nowoczesne pokazy cyrkowe, koncerty, a także promocje i prezenty od najemców. Wszystkie urodzinowe atrakcje są bezpłatne. 

SON05875-2

Urodzinowa Vinyasa Slow Joga

W pięknych zabytkowych wnętrzach dawnej Namiarowni w budynku Plater praktykę Vinyasa Slow prowadziła Dorota Ejsmont. 

Strefa dziecka zorganizowana
przez Smart Kids Planet

Atrakcje dla najmłodszych gości Fabryki Norblina w cztery kolejne soboty przygotowuje Smart Kids Planet, który już wkrótce otworzy się w naszym kompleksie. W budynku Plater na poziomie -1 przed docelowym lokalem centrum mądrej rozrywki na dzieci będą czekali animatorzy z angażującymi zabawami, podczas których będzie można puścić wodze fantazji i przygotować samodzielnie slime, eko-torby, musujące kule do kąpieli, a także wziąć udział w grach i zabawach sportowych oraz tanecznych. Chętni będą mogli zamienić się w księżniczkę, pirata lub ulubione zwierzę dzięki kilku pociągnięciom pędzla. O 13:00 odbędzie się wybuchowy pokaz naukowy. O nudzie nie ma mowy!

POKAZ_NAUKOWY[3]

Zwiedzanie
Muzeum Fabryki Norblina

Wycieczki prowadził aktor przebrany w strój z epoki odgrywający rolę jednego z dawnych właścicieli zakładów przy ulicy Żelaznej – Ludwika Norblina lub Teodora Wernera. Oprowadzanie zawiera w sobie informacje zawarte we wszystkich czterech ścieżkach muzealnych i wprowadzi widzów w podstawy wiedzy na temat budynków i architektury fabrycznej, maszyn, które działały w zakładach, wyrobów przez nie wytwarzanych oraz ludzi, którzy stworzyli to prężnie działające imperium metalurgiczne.

Pokaz cyrku współczesnego

“Future State” – Nowocyrkowy futurystyczny projekt finalistów programu Mam Talent – grupy MultiVisual. Pokaz łączący sztukę cyrku współczesnego, iluzji oraz manipulacji z użyciem laserów oraz nowoczesnych rekwizytów multimedialnych. MultiVisual to pomysłowość, energia oraz emocje przekazane za pomocą niezwykłych umiejętności. Grupa zaprezentuje swoje najlepsze pokazy dzięki którym zdobyła liczne nagrody min. podczas Cyrkulacji oraz Newcomershow Leipzig – Wintergarten Berlin Special Prize w Lipsku.

“Save the planet – Ocalmy planetę”

Mamy dla Was wielką niespodziankę! Każdy kto przyjdzie do nas w urodzinową sobotę i kupi bilet w kasie, otrzyma drugi gratis!

Zapraszamy Was do doświadczania naszej najnowszej multisensorycznej wystawy SAVE THE PLANET – OCALMY PLANETĘ. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by odkryć piękno naszej planety i poznać jej tajemnice. Umożliwiają to zapierające dech w piersiach obrazy oraz poruszająca muzyka. SAVE THE PLANET – OCALMY PLANETĘ to jednak nie tylko rozrywka na najwyższym poziomie, ale także wystawa edukacyjna, na której świetnie odnajdą się najmłodsi. A dla wszystkich przygotowaliśmy podpowiedzi co zrobić, by zadbać o nasze środowisko.

Koniec urodzin Fabryki Norblina
nie oznacza końca imprezy!

Koniec urodzin
Fabryki Norblina
nie oznacza
końca imprezy!

Już od 21 do 23 października będziemy obchodzić Urodziny Food Town,
a w kolejny weekend świętować będzie Piano Bar.

Już od 21 do 23 października będziemy obchodzić Urodziny Food Town, a w kolejny weekend świętować będzie Piano Bar.